O nas

GVO (Global Wirtualna Opportunities) to spółka należąca do Joela Theriena, który posiada już ponad 12 lat doświadczenia w marketingu sieciowym i marketingu internetowym.

GVO bardzo szybko wywołał wiele szumu na arenie marketingu internetowego i w branży mlm ze względu na fakt, że jest to jedyna firma, która posiada odpowiednie Know How oraz doświadczenie, aby połączyć potęgę marketingu sieciowego i marketingu internetowego w jeden świetnie działający system, który oferuje niesamowite możliwości.


Co sprawia, że GVO staje się tak atrakcyjne?

Nie ma tutaj jednoznacznej odpowiedzi:

Przede wszystkim, gdy zaopatrzysz się w pakiet hostingowy GVO otrzymujesz dodatkowo wiele usług, takich jak nieograniczony i zaawansowany autoresponder, easy video producer czyli wideo hosting gdzie przy wykorzystaniu przeglądarki możesz nagrywać wiadomości wideo, wybierać motywy graficzne itd. (jest to Twój własny hosting wideo), pełny system audio i wideokonferencji, oprogramowanie monitorujące przestoje. Te narzędzia nie tylko znajdują się w jednym miejscu, ale to oznacza również znaczne oszczędności w porównaniu do kupna wszystkich tych usług oddzielnie.

Po drugie, będziesz miał możliwość uczestniczenia w wielopoziomowym planie wynagrodzenia (coś na wzór mlm), który jest czymś znacznie większym od zwykłego programu partnerskiego.
GVO Polska
Za rozwój firmy GVO w polsceodpowiedzialny jest zespół Wellbiznes z Jackiem Dudzicem na czele. Na chwilę obecną (koniec stycznia 2012) zarejestrowanych jest w Polskiej strukturze prawie 2000 kont.

W promocję GVO na rynku polskim zaangażowała się czołówka polskich marketerów – liderów ebiznesu takich jak: Jacek Dudzic, Tomasz Damian, Marek Olejniczak, Michał Kidziński, Anna Maria Dębniak, Paweł Grzech, Wojciech Wesołowski, Przemysław Pazderski, Przemysław Szczęch, Michał Andrzejczak, Marcin Godlewski i wielu innych.