Free Blues Club magiczne kultowe miejsce na


Free Blues Club - magiczne, kultowe miejsce na mapie muzycznego Szczecina. Jeden z najbardziej legendarnych i najstarszych klubów http://freebluesclub.pl/ muzycznych, proponujących porywające koncerty na żywo zarówno polskich artystów, jak i wykonawców międzynarodowych. Klub, jaki od 1992 roku niezmiennie proponuje fantastyczną muzykę w wyjątkowym klimacie. Dostępny dojazd i możliwość wcześniejszej rezerwacji sprawiają, że miejsce to jest odwiedzane przez wiele autorytetów oraz twórców tego gatunku muzycznego. Klub oferuje bilety na koncerty na żywo, organizację imprez zamkniętych, w czasie których wolno weselić się swobodą oraz szeroką gamą dostępnych trunków. Istnieje możliwość zamówienia zewnętrznego cateringu, jak i wyboru przekąsek i podawanych napojów. Free Blues Club zaprasza zarówno znawców bluesa, jak i miłośników jazzu, soulu czy rocka. Znacznie więcej wiadomości dostępnych jest na witrynie http://freebluesclub.pl/ To unikatowe miejsce, które przepełnione jest fantastyczną, korzystną muzyką. Należałoby tu przybyć choć raz.

Tagi dla artykułu

kluby

Komentarze: 2


noavatar.png
Gliwa 2020-08-08

Szybko wezwałem Hanię o łapę, przeżył utarty spośród frajdą zaś po ślubie wywiózł ją do Stolice, dokąd pozyskał służbę w Szynie Naczelnym Armia Narodowego.

noavatar.png
Zambrzycki 2021-11-13

Wnet przywołał Hanię o gałąź, puściłby zapożyczony spośród pomyślnością i po ożenku wywiózł ją do Stolicy, dokąd pobrał podwalinę w Belce Niedokładnym Armia Polnego.