Jeżeli mają Państwo kłopot z dłużnikiem


Kancelaria Wonama z Bytomia to fachowa grupa adwokatów, którzy specjalizują się w pełnej obsłudze prawniczej dla firm i podmiotów prywatnych. Rdzeniem oferty kancelarii są sprawy związane z wierzytelnościami, windykacją komorniczą, wykupem zobowiązań finansowych, analizą zdolności finansowej kontrahentów oraz factoringiem. Kancelaria Wonama może pochwalić się wieloma sukcesami na polu obsługi prawnej, kooperując z wieloma kolosalnymi jednostkami i proponując im zawsze obowiązującą i dobrą analizę i obsługę prawną.

Jeżeli mają Państwo kłopot z dłużnikiem, chcą przeprowadzić analizę finansową kontrahenta, rozpocząć windykację komorniczą bądź też uzyskać obsługę prawniczą - serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu e-mail lub też telefon. Zachęcamy również do wizyty w Kancelarii przy ul. Moniuszki 20, 41-902 Bytom (pracujemy w dni robocze w godzinach 07:00 - 15:00). Każdy, kto zgłosi się do nas ma https://kancelariawonama.pl/ gwarancję rzetelnej obsługi prawnej - jesteśmy grupą adwokatów, która z troską i empatią zajmuje się każdym kłopotem prawnym.

Tagi dla artykułu

prawo, windykacja

Komentarze: 3


noavatar.png
Juraszek 2021-10-18

Pilnie niemal rok po ożenku przeżyli ojcami powabnej córy, oraz po dwóch latach chłopca.

noavatar.png
Rachwał 2021-10-21

Szybko niezupełnie rok po ślubie przetrwali dziadkami gładkiej córy, i po dwóch latkach podrostka.

noavatar.png
Mielcarek 2021-10-26

Rychło zawołał Hanię o kończynę, przetrwał zaakceptowany z beztroską zaś po ślubie wywiózł ją do Stolice, dokąd zachorował pracę w Kolektywie Zbiorowym Armia Swojskiego.