AMA FILM ACADEMY – renomowana szkoła filmowa


AMA FILM ACADEMY – renomowana szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które buduje już swoją historię. Wielu twórców kinematografii ceni angażowanie się szkoły filmowej w edukowanie poszerzające horyzonty wiedzy i kompetencji przydających się w świecie związanym z filmem. Szkoła powstała jako wynik twórczego wysiłku osób działających od lat w branży kinematograficznej. W tej renomowanej placówce filmowej można poszerzyć wiedzę oraz umiejętności przydatne na ścieżce kariery zawodowej. Założycielem tej placówki jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży kinematograficznej osiągnął wiele. Wykładał w różnych miejscach w kraju i za granicą.

W szkole filmowej profesorami są czynni zawodowo reżyserzy, operatorzy, specjaliści od scenografii, technicy i profesjonaliści od dźwięku, wykładają również popularni aktorzy oraz specjaliści od teorii i historii filmu.

W szkole filmowej Warszawa uczniowie mają okazję m.in. poszerzenia wiedzy i umiejętności praktycznych na temat produkcji i postprodukcji filmu, reżyserii, pracy operatorskiej i dźwiękowej. Szkoła filmowa od początku istnienia jest instytucją otwartą na potrzeby słuchaczy. Zgłębienie wiedzy w zakresie http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ filmu jest naprawdę możliwe, gdy pracuje się się z profesjonalistami. Można uczyć się na określonym kierunku, jak i pobierać naukę w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do tej wyjątkowej placówki filmowej. Nauka tutaj jest pożyteczna i sprawi Wam wiele radości.

Tagi dla artykułu

usługi