Zapraszamy do tej wyjątkowej placówki filmowej Nauka u nas


AMA FILM ACADEMY – renomowana szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które buduje już swoją historię. Wielu twórców kinematografii docenia angażowanie się szkoły filmowej w nauczanie rozwijające horyzonty wiedzy i umiejętności przydających się w świecie filmu. Szkoła powstała z inicjatywy osób działających od lat w branży kinematograficznej. W szkole filmowej można zdobyć wiedzę a także umiejętności pożyteczne na ścieżce kariery związanej ze światem filmu. Pomysłodawcą szkoły jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży kinematograficznej osiągnął bardzo dużo. Wykładał w wielu miejscach w Polsce i za granicą.

W szkole filmowej profesorami są czynni zawodowo reżyserzy, operatorzy, scenarzyści, technicy i profesjonaliści od dźwięku, wykładają również popularni aktorzy oraz specjaliści od zagadnień teoretycznych.

W szkole filmowej Warszawa studenci mają okazję m.in. poszerzenia wiedzy i doświadczenia na temat produkcji i postprodukcji filmowej, reżyserii, pracy operatorskiej i związanej z udźwiękowieniem. Szkoła filmowa od początku funkcjonowania jest instytucją otwartą na potrzeby słuchaczy. Poznanie wiedzy w zakresie filmu jest naprawdę możliwe, jeśli pracuje się się z najlepszymi. Można uczyć się na określonym kierunku, jak i pobierać naukę w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do tej wyjątkowej placówki filmowej. Nauka u nas jest pożyteczna i amafilmacademy.pl przyjemna.

Tagi dla artykułu

usługi