Zapraszamy do tej wyjątkowej placówki związanej z życiem filmu


AMA FILM ACADEMY – wyjątkowa szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które tworzy już swoją tradycję. Wielu twórców filmu docenia zaangażowanie szkoły filmowej w edukowanie poszerzające horyzonty wiedzy i kompetencji przydatnych w świecie związanym z filmem. Szkoła powstała z inicjatywy osób związanych od lat z filmem. W tej renomowanej placówce filmowej można zdobyć wiedzę oraz umiejętności przydatne na ścieżce kariery związanej ze światem filmu. Osobą, która założyła szkołę jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży kinematograficznej osiągnął bardzo dużo. Wykładał w wielu miejscach w kraju i za granicą.

W szkole filmowej wykładowcami są czynni zawodowo reżyserzy, operatorzy, scenarzyści, technicy i profesjonaliści od dźwięku, wykładają także popularni aktorzy oraz fachowcy od zagadnień teoretycznych.

W szkole filmowej Warszawa uczniowie mają okazję m.in. poszerzenia wiedzy i umiejętności praktycznych na temat produkcji i postprodukcji filmu, reżyserii, pracy operatora i dźwiękowej. Szkoła filmowa od początku istnienia jest placówką otwartą na potrzeby słuchaczy. Zgłębienie wiedzy w zakresie filmu jest naprawdę możliwe, gdy pracuje się się z profesjonalistami. Można studiować na określonym kierunku, jak i pobierać naukę w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do tej wyjątkowej placówki związanej z życiem filmu. Nauka u nas jest https://amafilmacademy.pl/ pożyteczna i sprawi Wam wiele radości.

Tagi dla artykułu

usługi